DYREKCJA SZKOŁY

 Dyrektorka Dydaktyczna  Micaela Bianco, Facilitatorka, Metodyczka Biodanza® Sistema Rolando Toro.

Dyrektorka Koordynatorka Agnieszka Sut, Facilitatorka Metodyczka  Biodanza® Sistema Rolando Toro,

Micaela Bianco

  • Certyfikowana Facilitatorka, Metodyczka Biodanza® Sistema Rolando Toro.
  • Dyrektorka Dydaktyczna  Szkoły IBF Biodanza® System Rolando Toro w Polsce.
  • Terapeutka Rehabilitantka.
  • Analityczka Biograficzna

W 1998 poznaje metodę Biodanzy. W 2002 uzyskuje tytuł Certyfikowanego Facilitatora w Szkole Biodanzy®, Systemu Rolando Toro w Padwie.W 2004 w Szkole Biodanza®, Sistema Rolando Toro w Mediolanie zostaje Tutorem i Dydaktą metody.Ukończyła następujące specjalizaje: Biodanza dla dzieci i młodzieży; Biodanza w wodzie; Tożsamość i 4 żywioły; Biodanza i integracja kobiecości; Biodanza integracja męskości i kobiecości; Drzewo pragnień; Głos, muzyka i instrumenty percusyjne; Biodanza kliniczna; Projekt Minotaur.W 1998 poznaje metodę Biodanzy.  Jest dydaktą w Szkołach Biodanzy w Bolonii, Mediolanie, Rzymie i Genui.

Współpracuje z Uniwersytetem Bicocca w Mediolanie, gdzie prowadzi kursy edukacyjne na temat mediacji ciałem ze studentami Nauk Edukacyjnych.

Uzyskała Dyplom Analityka Biograficznego o ukierunkowaniu Filozoficznym w Mediolanie, w Philo Scuola Superiore di Pratiche Filosofiche, pod patronatem Uniwersytu Bicocca z Mediolanu.

Od 2002 prowadzi cotygodniowe zajęcia i warsztaty Biodanzy dla dorosłych, kobiet, kobiet po mastektomi, dla pracowników struktur społeczno-sanitarnych, dzieci w szkołach podstawowych, osób z trudnościami psychicznymi. Pracuje z osobami niepełnosprawnymi.

Więcej informacji rimettersinmovimento.it 

Agnieszka Sut 

  • Certyfikowana Facilitatorka, Metodyczka Biodanza® Sistema Rolando Toro.
  • Dyrektorka Koordynatorka Szkoły IBF Biodanza® Sistema Rolando Toro w Polsce.
  • Psycholożka

Od 1998 mieszka na stałe we Włoszech i tam poznała Biodanzę, z którą jest związana od 2001 roku. Kształciła się w Szkole Biodanzy® w Padwie, a później w Centro Studi di Biodanza® w Bolognii uzyskując dyplom IBF Facilitatora Biodanza® Sistema Rolando Toro. Uzyskała kilka specjalizacji w wykorzystaniu metody (Biodanza w miejscu pracy – dla firm i zakładów pracy, Biodanza dla dzieci i młodzieży, Biodanza i Geriatria, Biodanza głos i instrumenty perkusyjne, Biodanza wodna).
W 2016 wprowadziła metodę Biodanza® Sistema Rolando Toro do Polski promując ją w różnych miastach w Polsce poprzez warsztaty, zajęcia, festiwale, konferencje, zajęcia dla osób dorosłych (zajęcia rozwojowe poprzez pracę z ciałem), dla psychologów i psychoterapeutów, dla seniorów w Domach Opieki, seniorów z chorobą Parkinsona, w Centrach Aktywności Seniora, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, dla dzieci oraz w firmach i miejscach pracy jako Team Building. Więcej informacji na stronie www.biodanza.com.pl

W lutym 2019 roku założyła pierwszą w Polsce Szkołę IBF dla przyszłych facilitatorów Biodanza® Sistema Rolando Toro w Polsce. www.biodanza.org, gdzie do prowadzenia zajęć zaprasza najlepszych metodyków Biodanzy z całego świata.
Jest Prezesem Fundacji Biodanza Polska, której celem jest promocja zdrowego stylu życia oraz działań prozdrowotnych, ze szczególnym uwzględnieniem zajęć ruchowych, w tym metody Biodanza. Wykładowczyni uniwersytecka. Autorka książki „Biodanza piękno ludzkich spotkań”. www.biodanza.com.pl

kontakt

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS…

 

9 + 13 =

kontaKT

Fundacja Biodanza
Agnieszka Sut

Fundacja:
fundacja.biodanza@gmail.com

Szkoła:
szkola.biodanza@gmail.com

obserwuj nas